Оголошення. Тренінг. “Освітня програма як засіб формування майбутнього фахівця” (для учасників фокус-груп – ФПКТС, ФЕУ) 13.04.2017 р.

Шановні декани факультетів, завідувачі кафедр факультетів: економіки і управління, програмування та компʼютерних і телекомунікаційних систем!

 

Доводимо до вашого відома,

що 13 квітня 2017 року відбудеться тренінг з учасниками студентських фокус-груп із забезпечення якості освітньої діяльності та вищої освіти

 
D:\тренінг 2017 ІЕ КПСП.jpg

Список учасників студентських фокус-груп

факультету економіки і управління

Напрям підготовки (спеціальність) П.І.П Академічна група
6.030509 Облік і аудит Подокопна Олеся Ярославівна ОА-13-1
Няйко Світлана Михайлівна ОА-14-1
6.030504 Економіка підприємства Шматов Андрій Олегович ЕП-14-1
Безпалько Анастасія Костянтинівна ЕП-13-1
6.030601 Менеджмент Кочмар Олександр Дмитрович МН-14-2
Онуцька Вікторія Анатоліївна МН-14-2
Герун Юлія Миколаївна МН-13-1
Якобчук Ілона Володимирівна МН-13-1
6.030508 Фінанси і кредит Косташ Лариса Михайлівна ФК-14-1
Галицька Катерина Володимирівна ФК-15-1
6.030505 Управління персоналом та економіка праці Модіна Діана Володимирівна УПЕП-14-1
Ткачук Дарина Анатоліївна УПЕП-13-1
6.030601 Менеджмент Жучок Тетяна Вікторівна МН-14-1
Серебрій Яна Володимирівна МН-13-2
6.140101 Готельно-ресторанна справа Шуфляк Діна Олегівна ГРС-15-1
Барцишена Крістіна Юріївна ГРС-14-1
6.030502 Економічна кібернетика (7.03050201 Економічна кібернетика) Хруст Ірина Богданівна ЕК-13-1
Стрембіцький Владислав Вікторович ЕК-12-1
6.030507 Маркетинг (7.030507 Маркетинг) Карапіщенко Любов Вадимівна МРс-15-1
Донець Анастасія Олегівна МРм-12-1
6.030510 Товарознавство і торговельне підприємництво Бойко Анастасія Миколаївна ТТПс-15-1
Подолян Ігор Олександрович ТТП-15-1

Список учасників студентських фокус-груп

факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем

Напрям підготовки (спеціальність) П.І.П Академічна група
6.040302 Інформатика Шаманський Вадим Володимирович ІНФ-14-1
Севастьянова Марія Юріївна ІНФ-15-1
6.050102 Комп’ютерна інженерія Кизима Катерина Анатоліївна КІ-13-1
Кізюн Богдан Миколайович КІ-14-2
6.050101 Комп’ютерні науки Тимуш Олександра Юріївна КН-14-1
Білоус Ганна Анатоліївна КН-15-1
6.040301 Прикладна математика (7.04030101 Прикладна математика) Хуркова Карина Олександрівна ПМ-12-1
Левдар Олеся Михайлівна ПМ-13-1
6.050901 Радіотехніка Боженок Олег Володимирович РТ-13-1
Партика Діана Сергіївна РТ-14-1
6.050902 Радіоелектронні апарати

(7.05090201 Радіоелектронні апарати та засоби)

Мельничук Василь Миколаївна РЕА-12-1
Медведь Володимир Володимирович РЕА-14-1
6.050903 Телекомунікації Коваленко Володимир Володимирович ТК-14-1
Михальчук Олена Олександрівна ТК-14-1
6.050103 Програмна інженерія Воронка Віталій Русланович ПІ-14-1
Шидловський Олександр Вікторович ПІс-15-1

З повагою,

відділ забезпечення якості вищої освіти

тел. 11-63

Поділитися: