Тренінг для учасників фокус-груп забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти «Пошук наукової інформації у електронних базах данних»

22-27 жовтня вібдулися тренінги для учасників фокус-груп забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти усіх факультетів університету. Про джерела пошуку сучасної наукової інформації студентам розповіла завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки університету Бичко О. М.Студенти виконали завдання веб-квесту, які полягали у пошуці актуальної наукової інформації в базі даних Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського та у пошуковій системі Google Scholar. Отримана інформація знадобиться кожному студенту при написанні якісних академічних текстів – курсових та дипломних робіт. Відтак, завдання учасників тренінгу полягає у поширенні набутих знань та навиків серед свої одногрупників.

На завершення тренінгу учасники із задоволенням взяли участь у діловій грі на виявлення лідерських якостей та формування умінь працювати в команді. Дякуємо учасникам тренінгу за позитивний настрій.

З матеріалами тренінгу можна ознайомитися на сайті відділу забезпечення якості вищої освіти Хмельницького національного університету.

 
Поділитися: