Оголошення. Збори для учасників студентських фокус-груп із забезпечення якості вищої освіти “Академічна доброчесність у закладі вищої освіти”

Список учасників студентських фокус-груп

гуманітарно-педагогічного факультету

Напрям підготовки (спеціальність) П.І.П Академічна група
6.030103 Практична психологія Шеремета Сергій Ростиславович ПП-15-1
Демкова Аліна Іванівна ПП-14-1
Трач Наталія Валеріївна ПП-13-1
6.010203 Здоров’я людини Ярова Юлія Олександрівна ЗЛ-15-1
Шкаврон Олена Віталіївна ЗЛ-14-1
6.040106 Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування Драйна Богдан Романович ЕКОЛ-15-1
Фурман Марина Олегівна ЕКОЛ-14-1
6.010104 Професійна освіта (Транспорт) Квасницький Сергій Олександрович ПОа-13-1
Сура Дмитро Олександрович ПОа-14-1
6.020208 Декоративно-прикладне мистецтво Гуменюк Людмила Петрівна ДПМ-14-1
Калашніков Сергій Костянтинович ДПМ-15-1
6.010103 Технологічна освіта Савенко Альона Русланівна ТО -13-1
Махмудов Ігор Русланович ТО-14-1
6.020303 Філологія. Переклад Костюк Антон Русланович ФПР-15-1
Лалуєва Аліна Сергіївна ФПР-14-1
Серьоженко Наталія Андріївна ФПР-13-1
6.020303 Філологія. Українська мова і література Лаврінчук Юлія Сергіївна ФУМ-14-1
Ставінога Ольга Юріївна ФУМ-13-1
6.130102 Соціальна робота Терещук Артем Юрійович СР-14-1
Оляновський Ігор Володимирович СР-14-1
6.010106 Соціальна педагогіка Фабіян Юлія Анатоліївна СП-14-1
Старовіна Марія Василівна СП-14-1

Список учасників студентських фокус-груп факультету інженерної механіки

Напрям підготовки (спеціальність) П.І.П Академічна група
6.050702 Електромеханіка Поліщук Андрій Олегович ЕМ-14-1
Горобець Олександр Миколайович ЕМ-14-1
Смолій Олександр Вікторович ЕМ-14-1
6.170202 Охорона праці Потайчук Карина Юріївна ОПР-14-1
Хоменко Катерина Вікторівна ОПР-14-1
Цимбалюк Вікторія Вікторівна ОПР-14-1
6.050503 Машинобудування Шеремета Олег Олександрович МБ-14-1
Ягодін Микола Володимирович МБ-14-1
Вознюк Сергій Андрійович МБ-14-3
Руснак Нікіта Михайлович МБ-14-3
6.050504 Зварювання Рябець Микола Сергійович ЗВ -14-1
Синиця Олександр Вадимович ЗВ -14-1
6.050502 Інженерна механіка Мельник Володимир Віталійович ІМ-14-1
Тадля Сергій Андрійович ІМ-14-1
Гончарук Павло Анатолійович ІМ-14-1
Рижук Іван Сергійович ІМ-14-1

Список учасників студентських фокус-груп

факультету економіки і управління

Напрям підготовки (спеціальність) П.І.П Академічна група
6.030509 Облік і аудит Подокопна Олеся Ярославівна ОА-13-1
Няйко Світлана Михайлівна ОА-14-1
6.030504 Економіка підприємства Шматов Андрій Олегович ЕП-14-1
Безпалько Анастасія Костянтинівна ЕП-13-1
6.030601 Менеджмент Кочмар Олександр Дмитрович МН-14-2
Онуцька Вікторія Анатоліївна МН-14-2
Герун Юлія Миколаївна МН-13-1
Якобчук Ілона Володимирівна МН-13-1
6.030508 Фінанси і кредит Косташ Лариса Михайлівна ФК-14-1
Галицька Катерина Володимирівна ФК-15-1
6.030505 Управління персоналом та економіка праці Модіна Діана Володимирівна УПЕП-14-1
Ткачук Дарина Анатоліївна УПЕП-13-1
6.030601 Менеджмент Жучок Тетяна Вікторівна МН-14-1
Серебрій Яна Володимирівна МН-13-2
6.140101 Готельно-ресторанна справа Шуфляк Діна Олегівна ГРС-15-1
Барцишена Крістіна Юріївна ГРС-14-1
6.030502 Економічна кібернетика (7.03050201 Економічна кібернетика) Хруст Ірина Богданівна ЕК-13-1
Стрембіцький Владислав Вікторович ЕК-12-1
6.030507 Маркетинг (7.030507 Маркетинг) Карапіщенко Любов Вадимівна МРс-15-1
Донець Анастасія Олегівна МРм-12-1
6.030510 Товарознавство і торговельне підприємництво Бойко Анастасія Миколаївна ТТПс-15-1
Подолян Ігор Олександрович ТТП-15-1

Список учасників студентських фокус-груп

факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем

Напрям підготовки (спеціальність) П.І.П Академічна група
6.040302 Інформатика Шаманський Вадим Володимирович ІНФ-14-1
Севастьянова Марія Юріївна ІНФ-15-1
6.050102 Комп’ютерна інженерія Кизима Катерина Анатоліївна КІ-13-1
Кізюн Богдан Миколайович КІ-14-2
6.050101 Комп’ютерні науки Тимуш Олександра Юріївна КН-14-1
Білоус Ганна Анатоліївна КН-15-1
6.040301 Прикладна математика (7.04030101 Прикладна математика) Хуркова Карина Олександрівна ПМ-12-1
Левдар Олеся Михайлівна ПМ-13-1
6.050901 Радіотехніка Боженок Олег Володимирович РТ-13-1
Партика Діана Сергіївна РТ-14-1
6.050902 Радіоелектронні апарати

(7.05090201 Радіоелектронні апарати та засоби)

Мельничук Василь Миколаївна РЕА-12-1
Медведь Володимир Володимирович РЕА-14-1
6.050903 Телекомунікації Коваленко Володимир Володимирович ТК-14-1
Михальчук Олена Олександрівна ТК-14-1
6.050103 Програмна інженерія Воронка Віталій Русланович ПІ-14-1
Шидловський Олександр Вікторович ПІс-15-1

Список учасників студентських фокус-груп

факультету міжнародних відносин

Напрям підготовки (спеціальність) П.І.П Академічна група
6.030203 Міжнародні економічні відносини (7.03020301 Міжнародні економічні відносини) Шкорба Марія Василівна МЕВ-12-1
Рожок Тетяна Валеріївна МЕВ-13-1
6.030204 Міжнародна інформація Долюк Роксолана Олександрівна МІН-15-1
Капустянський Ярослав Владиславович МІН-13-1
6.030205 Країнознавство Бобровська Анастасія Юріївна КЗ-15-1
Галіцька Альона Станіславівна КЗ-13-1
6.140103 Туризм Подолян Євгеній Миколайович ТУР-14-1
Замашнюк Марія Володимирівна ТУР-15-1
6.030206 Міжнародний бізнес Орлова Вікторія Сергіївна МБ-13-1
Фоміна Дар’я Валентинівна МБ-15-1
6.020303 Філологія. Переклад

(7.02030304 Переклад)

Кожухар Владислав Васильович ФІЛ-12-1
Редіч Тетяна Віталіївна ФІЛ-13-1
6.020303 Філологія. Англійська мова і література Запорожцева Ілона Володимирівна ФАМ-14-1
Мельничук Ірина Володимирівна ФАМ-15-1
6.020303 Філологія. Прикладна лінгвістика Ясіновська Марія-Марта Русланівна ПЛ-15-1
Масякіна Олександра Сергіївна ПЛ-14-1

Список учасників студентських фокус-груп

факультету технологій та дизайну

Напрям підготовки (спеціальність) П.І.П Академічна група
6.020207 Дизайн

(7.02020701 Дизайн)

Уштик Вікторія Василівна ДЗ-14-1
Гуцуляк Ольга Вадимівна ДЗ-13-1
Ференс Ольга Олександрівна ДЗ-12-1
6.051602 Технологія виробів легкої промисловості (7.05160203 Проектування взуття та галантерейних виробів) Штемпель Наталія Миколаївна ТЛП-14-2
Кондратюк Марта Анатоліївна ТЛП-13-2
Кривенька Наталія Сергіївна ТЛП-12-2
6.051602 Технологія виробів легкої промисловості

(7.05160202 Конструювання та технології швейних виробів)

Матрофайло Марія Вікторівна ТЛП-13-1
Старенька Інна Василівна, ТЛП-14-1
Коврижних Олександра Олегівна ТЛП-13-1
Дяк Леся Олександрівна ТЛП-12-1
6.040101 Хімія Нестерук Олена Олегівна ХІМ-14-1
Кошельник Вікторія Юріївна ХІМ-13-1
6.051301 Хімічна технологія

(7.05130115 Текстильна хімія і опоряджувальні виробництва)

Тимків Юлія Степанівна ХТ-14-1
Вільчинська Яна Олексіївна ХТ-13-1
Цех Олег Олександрович ХТ-13-1

З повагою,

відділ забезпечення якості вищої освіти

тел. 11-63

Поділитися: